DMCA

Bildirim ve Yayından Kaldırma gerekliliklerine uyarız. Telif Hakkı Yasası’nın (“DMCA”) 512. Bu site, DMCA kapsamında bir “Servis Sağlayıcı” olarak nitelendirilmektedir. Buna göre, genellikle “güvenli liman” hükümleri olarak anılan telif hakkı ihlali iddialarına karşı belirli korumalardan yararlanma hakkına sahiptir. Bu nedenle, kullanıcılarımızın telif hakkı ihlali iddialarıyla ilgili aşağıdaki Bildirim ve Yayından Kaldırma Politikasını onaylıyoruz.

İddia Edilen İhlal Bildirimi:
Çalışmanızın telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde kopyalandığına inanıyorsanız, lütfen bize aşağıdaki bilgileri sağlayın:

(a) telif hakkı veya diğer fikri mülkiyet menfaatlerinin sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin elektronik veya fiziksel imzası;

(b) ihlal edildiğini iddia ettiğiniz telif hakkı alınmış çalışmanın veya diğer fikri mülkiyetin açıklaması;

(c) adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz;

(d) ihtilaflı kullanımın telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi niyetli bir inancınız olduğuna dair bir beyan;

(f) Yalan beyanda bulunma cezası altında, bildiriminizde yer alan yukarıdaki bilgilerin doğru olduğuna ve telif hakkı veya fikri mülkiyet sahibi olduğunuza veya telif hakkı veya fikri mülkiyet sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair bir beyan.

Kaldırma Prosedürü
Sitemizdeki herhangi bir materyali veya faaliyeti ve ihlal ettiği iddia edilen veya ihlal edici faaliyetin açık olduğu gerçeklere veya koşullara dayalı materyali kaldırma hakkını her zaman saklı tutarız. Uygun olduğunda, tekrarlanan telif hakkı ihlalinde bulunanların hesabını feshetmek politikamızdır ve 17 U.S.C.’de belirtilen prosedüre göre başka birinin telif hakkını ihlal eden tüm materyallere erişimi kaldırmak için süratle hareket edeceğiz. (“DMCA”).

Bu politikayı değiştirme, değiştirme veya ekleme hakkını saklı tutarız ve tüm kullanıcılar, bu tür değişikliklerden haberdar olmak için bu hüküm ve koşulları düzenli olarak kontrol etmelidir.