Kullanım Şartları

Sitemizi kullanarak veya ziyaret ederek, burada yer alan hüküm ve koşulları ve gelecekteki tüm değişiklikleri ve değişiklikleri kabul etmiş olursunuz.

Bu şartlar ve koşullar herhangi bir zamanda değiştirilebilir ve tüm değişiklikler, değişiklikler ve revizyonların bağlayıcılığını kabul edersiniz. Kabul etmiyorsanız sitemizi kullanmayın.

Web sitemiz, kayıtlı ve kayıtsız kullanıcıların cinsel içerikli resimler ve videolar dahil olmak üzere yetişkin içeriği paylaşmasına ve görüntülemesine izin veren çeşitli içerik türlerinin yüklenmesine, paylaşılmasına ve genel olarak görüntülenmesine izin verir.

Web sitesi ayrıca hiçbir şekilde bize ait olmayan veya bizim tarafımızdan kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine belirli bağlantılar içerebilir. Herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin içeriği, gizlilik politikaları ve uygulamaları için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Üçüncü taraf sitelerin içeriğini sansürleyemeyiz veya düzenleyemeyiz. Herhangi bir üçüncü şahıs web sitesini kullanımınızdan doğabilecek herhangi bir sorumluluktan sorumlu olmayacağımızı kabul ediyorsunuz.

En az on sekiz (18) yaşında olduğunuzu ve / veya ikamet ettiğiniz yargı bölgesinde reşit olma yaşının üzerinde olduğunuzu ve reşit olma yaşı on sekiz (18) yaşından büyükse web sitesine eriştiğinizi onaylarsınız. 18 yaşın altındaysanız ve / veya ikamet ettiğiniz yargı alanında reşit olma yaşının altındaysanız ve web sitesine erişim sağladıysanız, web sitesini kullanmanıza izin verilmez.

Yasadışı, yasadışı, taciz edici, zararlı, tehdit edici, küfürlü, karalayıcı, müstehcen, karalayıcı, nefret dolu veya ırkçı içerikler yayınlamayacağınızı kabul edersiniz.

Ayrıca, virüs içeren herhangi bir materyali veya herhangi bir bilgisayarı yok etmek, kesmek, işlevselliğini sınırlamak veya izlemek için tasarlanmış herhangi bir kod göndermeyeceğinizi, yüklemeyeceğinizi veya yayınlamayacağınızı kabul edersiniz.

Kasıtlı veya kasıtsız olarak yürürlükteki herhangi bir yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası yasayı ihlal eden içeriği göndermeyeceğinizi, yüklemeyeceğinizi veya yayınlamayacağınızı kabul edersiniz.

Yasadışı faaliyeti tasvir eden içerik göndermeyeceğinizi, yüklemeyeceğinizi veya yayınlamayacağınızı veya hayvanlara karşı herhangi bir zulüm eylemini tasvir etmeyeceğinizi kabul edersiniz; Sitemizi bizi cezai veya hukuki sorumluluğa maruz bırakacak herhangi bir şekilde kullanmamayı kabul edersiniz.

Sitemizdeki içerik, önceden yazılı izin alınmaksızın veya başka herhangi bir amaçla kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, iletilemez, yayınlanamaz, görüntülenemez, satılamaz, lisanslanamaz veya başka bir şekilde sömürülemez.

Sitemize bir video gönderirken, telif hakkıyla korunan veya üçüncü şahısların mülkiyet haklarına tabi materyaller göndermeyeceğinizi veya müstehcen, yasa dışı, kanuna aykırı, karalayıcı, iftira niteliğinde, taciz edici, nefret uyandıran veya bu tür davranışları teşvik eden materyaller göndermeyeceğinizi kabul edersiniz. ceza gerektiren bir suç olarak kabul edilir.